Apex Launcher Pro v2.3.0 Apk İndir

Apex Launcher Pro v2.3.0 Apk İndir
Apex Launcher gelişmiş bir görsel arayüz programıdır ve sistem arayüzlerinin görselliğinden ve yavaşlamalarından sıkıldıysanız bu program tam size göre diyebiliriz ve özellike çok az RAM ve işlemci gereksinimleri sayesinde sistem arayüzünden oldukça daha iyi bir arayüzdür. diyebilirim.
Program aynı saf Anroid mantığıyla çalışıyor diyebiliriz ve saf Android arayüzünün gelişmiş varyasyonudur ve normal saf Android arayüzü gibi kısıtlı bir yazılım değildir ve yeni versiyonu sayesinde program tamamıyla 4.4.x versiyonu yani KitKat görünümüne kavuşmuştur ve diğer versiyonlarına oranla çok daha hızlı çalışmayı başarmıştır. Program sayesinde kolayca sayfalara efekt verebilir ve ister ana sayfaya farklı efekt isterseniz menüye varklı efekt verebilirsiniz. Widget eklerken tüm widgetları yeniden boyutlandır seçeneği sayesinde widgetları istediğiniz boyutta görüntü kaybı yaşamadan küçültme veya büyütme yapabilirsiniz.
Program ile internet üzerinde bulunan ücretli ve ücretsiz olan tüm ikon paketi dosyalarını kullanarak daha güzel bir stil yaratabilirsiniz ve özellikle DPI ayarlaması sayesinde ekranınızı daha büyük veya daha küçük bir ekran haline getirebilmeniz mümkündür.

Ekran Görüntüleri:
Apex Launcher Pro v2.3.0 Apk İndir Apex Launcher Pro v2.3.0 Apk İndir
Apex Launcher Pro v2.3.0 Apk İndir

Yorumlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yandex.Metrica