Heist The Score v1.1.5 Full Apk İndir

Heist The Score v1.1.5 Full Apk İndir
Heist The Score adından anlaşılacağı üzere bir hırsızlık oyunudur ve çok gerçekçi grafikleri sayesinde mobil cihazlarda oynanabilecek en iyi oyunlardan biridir diyebiliriz ve oynayış konusunda kolaylık sağladığı için çok sevilen bir oyun haline gelmiştir ve yeni bir oyun olduğu için hatası bulunmamaktadır.
Oyunda bir karakteriniz var ve bu karakter ile hırsızlık yapıyorsunuz ve suikast girişimlerinde bulunuyorsunuz. Herşey sizin karakterinizin 1920 yılında Amerika'da yaptığı banka soygunu ile başlıyor ve macera bu yüzden zamanlar geçerek günümüze ulaşıyor.
Bu soygun yapılırken iki kişi bulunuyor ve sonradan kendilerinde ki hırsızlık güçlerini görünce mafya çetesi kuruyorlar ve bu sayede profesyonel bir hırsızlık çetesi oluşturuluyor ve Amerika bu iki yüzünden batıyor. Oyunda birçok mekan bulunuyor ve bu mekanlar genelde savaş tarzında değil otel , banka , villa gibi üst düzey yerler ve buralarda farklı silahlar sayesinde savaş yapıyorsunuz ve yaptıkça para biriktiriyorsunuz ve sadece savaş yapmanın yanında kavga ediyorsunuz ve bu genelde ikiye iki veya teke tek kavgalar oluyor ve bu kavgalar sırasında oyun tarafından kurgulanmış gerçekten güzel müzikler ve ses efektleri çalıyor , ayrıca bu kadar gelişmiş bir oyun olmasına rağmen yüksek sistem gereksinimleri istememektedir , sadece Android 2.2 versiyonu ve üstü bir işletim sistemi ve yaklaşık 50-60 MB boş alan istiyor ve cihazınızın günümüzde güncel bir cihaz olup olmadığına göre değişir. Oyunu kurarken ilk olarak APK dosyasını kurun ve daha sonra OBB dosyalarını android/OBB klasörüne kopyalayın.

Ekran Görüntüleri:
Heist The Score v1.1.5 Full Apk İndir

Heist The Score v1.1.5 Full Apk İndir

Yorumlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yandex.Metrica