Ski Safari: Adventure Time 1.0.2 Full Apk İndir

Ski Safari: Adventure Time 102 Full APK İndir
Ski Safari Android oyunlarının arasında çok sevilen bir kayak oyunudur ve cartoon grafikleri ve yüksek sistem gereksinimleri istemediği için oldukça sevilen bir oyun olmayı başarmıştır ve oyunun içinde farklı karakterler , kızaklar , hayvanlı kızaklar yer alıyor. Oyunu kontrol etmesi ve her cihazda çalışması Android kullanıcılarını oldukça tatmin etmiştir ve sevilen bir oyun haline gelmeyi kısa sürede başarmıştır.
Ski Safari: Adventure Time versiyonu diğer versiyonlardan oldukça daha farklı bir versiyondur zaten adının uzunluğundan anlaşıldığı gibi bu oyun Adventure Time için modlanmış resmi bir oyundur diyebiliriz ve tamamıyla Adventure Time karakterlerini ve mekanlarını içerdiği için Adventure Time seveler ve çocuk oyuncular için oyun pazarına oldukça hızlı bir şekilde girmiştir ve kısa bir sürede yüksek indirme oranlarına ulaşmıştır , ayrıca oyun ücretli olmasına rağmen birçok kullanıcı tarafından indirildiği için yüksek bir gelir elde etmeyi başarmıştır.
Oyunda farklı kızaklar ve hayvanlı kızaklar alarak sanki kış modunda Adventure Time çizgi filmini izliyormuş gibi bir his uyandıracaktır ve cartoon grafikleri oldukça başarılı bir şekilde çizilmiştir.

Ekran Görüntüleri:
Ski Safari: Adventure Time 102 Full APK İndir
Ski Safari: Adventure Time 102 Full APK İndir

Yorumlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yandex.Metrica