Toy Defense 3: Fantasy v1.0.1 Full Apk İndir

Toy Defense 3: Fantasy v1.0.1 Full Apk İndir
Toy Defense 3 fantastik bir strateji oyunudur ve yeni çıkmış bir oyun olmasına rağmen oldukça iyi bir indirme kitlesine ulaşmıştır ve ücretli bir oyun olmasına rağmen birçok kullanıcı tarafından satın alınmıştır ve sizlere vereceğim APK ve OBB dosyası sayesinde oyunu ücretsiz olarak oynayabileceksiniz ve oyunun içerdiği herşeyden yararlanabileceksiniz.
Oyunun içerisinde kartlar takımı ve bir adet şehir bulunuyor ve bu oyun hem strateji hem de kartlar olduğu için FRP tarzınıda girmektedir ve gerçekci grafikleri ile sizleri büyüleyen bir oyun olacaktır.
Oyunun özellikle sosyal medya olan ilişkisi sayesinde sosyal medya hesaplarınızı oyuna bağlayıp arkadaşlarınızı görebilirsiniz ve yaptığınız aktivitleri arkadaşlarınız görebilecektir ve bunun yanında dünya listelerine erişebilir veya ülke sıralamalarına bakabilirsiniz.
Oyundaki amaç bir şehir kurmaktır ve gerçek gibi bir şehir değildir sihirler , büyüler yer alıyor ve özellikle kartlar sayesinde hem zeka tarzı bir oyunda hemde FRP tarzında bir oyuna dönüşüyor ve oyunun bildiğimiz üzere bir strateji oyunu olduğu için kendinize hakim biri değilseniz oynamayınız aksi taktirde çok büyük bir bağımlılık yapıcaktır diyebilirim çünkü strateji oyunları bağımlılık yapan türden oyunlardır.
Oyunda dikkat etmeniz gereken hususlardan biriside oyunda yaptığınız işlemlerdir çünkü bildiğimiz üzere strateji oyunlarında yaptığınız işlemlerin geri dönüşü olmuyor , en basitinden köyünüze bir isim verdiğinizde bir daha başka isim veremessiniz bunun gibi örnekleyeceğimiz birçok madde vardır.

Ekran Görüntüleri:
Toy Defense 3: Fantasy v1.0.1 Full Apk İndir

Toy Defense 3: Fantasy v1.0.1 Full Apk İndir

Yorumlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yandex.Metrica