VMware Workstation v10.0.1 Full İndir

VMware Workstation v10.0.0 Full İndir
VMware Workstation gelişmiş bir sanallaştırma yazılımıdır ve sanallaştırma teknolojileri arasında en iyi yazılımdır diyebilirim , MAC işletim sistemi hariç tüm işletim sistemlerini destekler fakat "UNLOCKER" yazılımları ile Apple kısıtlamasını kolayca kaldırabilirsiniz. MAC'ın olmamasının temel sebebi telif hakları nedenidir ve bu yüzden yoktur.
Programın arayüzü ilk bakışta kolay gözüksede kullanmaya başlayınca birçok alt menü ile karşılaşıcağanızı söyleyebilirim , bu program amatör kullanıcılar için yapılmış bir program değildir bu yüzden orta seviyede bir bilgisayar birikimi istiyor.
Program ile istediğiniz türde Windows , Linux , RedHat , BSD olmak üzere tüm işletim sistemlerini kurabilirsiniz ve resmi olmayan Linux versiyonlarını "OTHER LINUX" diyerek kurabilmeniz mümkündür ve kurulum için "BIOS" ayarlarınızdan sanallaştırma teknolojilerini açmanız gerekmektedir. Program ile istediğiniz işletim sistemini kurabilirsiniz , bu sisteme bilgisayarınızdaki dosyaları aktarabilir veya paylaştırabilirsiniz istediğiniz donanımı Windows'tan deaktif etmek koşuluyla sanal sistem üzerinde kullanabilirsiniz ve gerekli sürücüleri kurarak performans kaybı yaşamadan kullanabilirsiniz.
Program sayesinde diskinizi ikiye bölmeden donanımdan paylaştırarak işletim sistemlerini kolayca kullanabilirsiniz ve istediğiniz tüm herşeyi ayarlar sekmesi altından yapabilirsiniz. Programın "VMWARE TOOLS" adlı paketini sanal sisteme kurarak driver desteği , çözünürlük desteği ve ses sürücüsünü kurarak işletim sisteminin daha stabil ve istediğiniz gibi çalışmasını sağlayabilirsiniz.
Program ile yaptığınız sanal sürücüleri kaydet diyerek disk imaj dosyasını belgelerim klasöründen alıp istediğiniz zaman yeni sanal makina oluşturarak kullanabilirsiniz.

Ekran Görüntüleri:
VMware Workstation v10.0.0 Full İndir

VMware Workstation v10.0.0 Full İndir

Yorumlar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yandex.Metrica